logo
JEDNA SPOLOČNOSŤ - MNOHO ZNAČIEK

PHARMATHEISS
COSMETICS

Kozmetiku pod značkou pharmatheiss cosmetics vyrába nemecká farmaceutická spoločnosť Dr. Theiss Naturwaren už viac ako 15 rokov, rovnako ako známe značky Dolgit či Lacalut.
Kozmetika od pharmatheiss cosmetics využíva staré, tradičné vedomosti a kombinuje ich s najmodernejšími vedeckými poznatkami.

Pod PHARMATHEISS patrí:
podciara
DOLIVA PHARMA HYALURON POSILNENIE RIAS SKIN IN BALANCE
PHARMATHEISS
 
V súlade s prírodou
Ľudia rôznych kultúr využívajú dary prírody pre osobnú starostlivosť a krásu už tisíce rokov. Vzácne rastlinné oleje a výťažky, ako aj lipidy, alebo inovatívne kombinácie účinných látok tvoria základ zdravej starostlivosti o pleť. Široký a rozmanitý sortiment je zastúpený líniami starostlivosti o tvár a telo, pričom do úvahy berieme aj rôzne typy pleti a špecifické potreby pokožky.
Kvalita na prvom mieste
Pokiaľ ide o kvalitu a bezpečnosť, nerobíme kompromisy. Kvalita pre nás znamená angažovanosť, autentickosť a túžbu robiť veci čo najlepšie. Ako vieme zaručiť vysokú kvalitu našich výrobkov? Všetky suroviny, od dôsledne overených dodávateľov, ktoré vstupujú do závodu v sárskom Homburgu, prechádzajú viacúrovňovou kontrolou kvality a čistoty. V každej fáze výroby podliehajú suroviny aj výrobky vstupnej a výstupnej kontrole. Takto vieme trvalo zaručiť vysokú kvalitu našich výrobkov.
 
Pozrite si video

Najpredávanejšia
kozmetika

Scroll to top