logo
JEDNA SPOLOČNOSŤ - MNOHO ZNAČIEK

Dr. Theiss Naturwaren

Jedna spoločnosť - mnoho značiek
Spoločnosť, ktorej činnosť sa začala v malej lekárni, a na ktorú stále dohliada jej zakladateľ profesor Peter Theiss, vyrába a vyvíja širokú škálu výrobkov - kozmetiku farmaceutickej kvality, lieky, zdravotnícke pomôcky.
Unikátny príbeh úspechu

Profesor Peter Theiss z nemeckého mesta Homburg v Sársku približne pred 40 rokmi zachytil trend návratu liečiv na prírodnej báze.

Reakciou na vlastnú rozsiahlu produkciu prírodných liečivých prostriedkov a zvyšujúci sa dopyt, bolo založenie spoločnosti Dr. Theiss Naturwaren GmbH v roku 1978.

V priebehu rokov sa portfólio produktov a značiek skupiny Dr. Theiss znásobilo a predávajú sa vo viac ako 60 krajinách. Na Slovensko sa produkty tejto spoločnosti dovážajú od roku 1993.

Výrobky podľa ľudí pre ľudí

Všetky produkty sa vyrábajú v súlade s hlavnou zásadou spoločnosti - v súlade s prírodou. Pri ich vývoji a výrobe sa kladie veľký dôraz na kvalitu výsledkov, preto je prioritou používať iba prémiové prísady vo všetkých produktoch - originálny kosodrevinový olej z Allgäu, extra panenský olivový olej z Toskánska lisovaný za studena, prírodný pupalkový olej a mnoho ďalších. Väčšina produktov našej spoločnosti obsahuje jedinečné účinné látky získané z rastlín.

Od prvého skorocelového sirupu, či švédskych kvapiek na Slovensku z roku 1993 sa podarilo vďaka stabilne vysokej kvalite produktov vybudovať silné značky ako Dolgit, Lacalut, Mucoplant, HerbalSept, Doliva, Parusan, Allga San, Zdrovit a mnohé iné.

Do rodiny značiek Dr. Theiss patrí mnoho
kvalitných produktov
Scroll to top